Gościli u nas ostatnio

okienka 12.png

enchanted

hunters 2019

koncert kameralny

Enchanted Hunters to duet songwriterek Małgorzaty Penkalli i Magdaleny Gajdzicy. W 2012 r. zespół wydał swój debiut, “Peorię”, o charakterystycznej gęstej fakturze, nietypowych wokalnych harmoniach i melodiach. Po wydaniu Enchanted Hunters zaczęły grać koncerty w Polsce (np. festiwale OFF czy Open'er) i za granicą (Niemcy, Holandia, Islandia, Estonia, Ukraina). 

okienka 12.png

bobby

the unicorn 2019

koncert kameralny

Druga płyta solowego projektu Darka Dąbrowskiego to zbiór ośmiu utworów, gdzie gitary spotykają się z zimnymi syntezatorami rodem z lat 90. Album to swoista nostalgia za epoką VHS i melodiami znanymi ze starych gier.

Jeżeli uważnie wsłuchacie się w szum wody, dane Wam będzie usłyszeć Syreni Śpiew.

okienka 12.png

Koncert Sublunar 2020

SubLunar to podkarpacki zespół stworzony przez pięciu muzycznych zapaleńców w różnym wieku i rozmiarze. Każdy wniósł do grupy część swoich artystycznych fascynacji, a wykonywaną przez SubLunar muzykę można określić mianem klimatycznego prog rocka z krótkimi wycieczkami w cięższe rejony stylistyczne.

okienka 12.png

Koncert Rockaway 2020

Rockaway - Heavy-roll-big-beatowcy z Rzeszowa nawiązują do najlepszych tradycji rocka z lat 70-tych i 80-tych i mają teksty po polsku, dzięki czemu ich muzyka jest bardzo komunikatywna i zawsze aktualna.
Mają na swoim koncie cztery płyty. Pracują nad kolejnymi i nadal grają koncerty. Może przepadną w kręgach okołoharleyowych, a może nawiążą nowe, ciekawe znajomości. Robią to, co kochają, po swojemu i bez korzenia.

okienka 12.png

Koncert The Freeborn Brothers 2021

Sami o sobie piszą tak: "Chcemy zabrać Was w podróż do naszego świata, gdzie cygańskie serce spotyka amerykański folk, gdzie orkiestra bałkańska gra rocka, a niesamowita dawka energii nie pozwala ustać w miejscu!".

okienka 12.png

Koncert Jesus Chrysler Suicide 2021

Jesus Chrysler Suicide. Skład działa od 30 lat i ma spore grono fanów. Jego płyta "Schizovirus 0" w podsumowaniu miesięcznika "Tylko Rock", znalazła się na liście stu najlepszych płyt lat 90.

 

Zagraj u nas koncert

Koncerty kameralne lub plenerowe

Oferujemy możliwość współpracy i realizacji koncertu kameralnego połączonego z transmisją video. Koncert może odbyć się w naszym studio nagraniowym lub w Letnim Ogródku Kulturalnym. Rejestrujemy cały przebieg koncertu zarówno w formie audio jak i video. Zarejestrowany materiał zostanie odpowiednio zmiksowany i zmontowany. Płacimy w złotówkach i karmimy ciepłymi posiłkami. Zapewniamy także przyjazną publiczność podczas koncertu, więc nie musicie grać do pustej sali. 

Zachęcamy do kontaktu i ustalania warunków współpracy! Wyślij nam informacje o sobie oraz rider sceniczny.

ikona o nas 1.png

+48 503 008 989 

ikona o nas 1.png
 

Mediateka Estrady Rzeszowskiej

okinko mediateka.png
  • Tidal | wkrótce
  • YouTube
  • iTunes | wkrótce
  • Deezer | wkrótce
  • Spotify
  • SoundCloud | wkrótce
  • Ikona RSS Social
Track NameArtist Name
00:00 / 01:04
 

Galeria wydarzeń