© 2018 - 2020 by Artur Kawa. Estrada Rzeszowska |  Tel: 48-503-008-989

Nasi klienci

Fern Eyes

Fern Eyes to zespół młody duchem i stażem powstały w maju 2017r. Członkowie zespołu to studenci Politechniki Rzeszowskiej. Co prawda Fern Eyes nie dorobił się jeszcze ani jednego numeru nagranego w profesjonalnym studio ale nie przeszkodziło to zespołowi w wygranej w Triolkowych Konfrontacjach oraz zdobyciu Grand Prix Party Rura Kraków 2018r. Utwory znajdujące się w repertuarze zespołu to głównie mocne rockowe kawałki jak „The Old Moon”, „Promise Land”, „Selfie”ale nie tylko. W wykonaniu zespołu można usłyszeć także bardziej spokojne i melodyjne numery jak „Dr Jekyll, Mr Hyde” oraz „Mantis Dance”. Zespół przygotowuje się do nagrania swojej pierwszej EPki. Charakterystycznym czynnikiem tego zespołu jest to, iż jest to rockowy duet oraz gitarzysta wydobywa brzmienie przesterowanej gitary oraz basu z jednej gitary elektrycznej.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tyczynie

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tyczynie jest samorządową instytucją działającą na terenie gminy i miasta Tyczyn. Prowadzi działalność w swoich filiach w Borku Starym, Kielnarowej, Matysówce i Hermanowej. Do zadań Ośrodka należy rozpoznawanie, rozbudzanie zainteresowań oraz potrzeb kulturalnych środowiska, przygotowanie do odbioru i tworzenie wartości kulturalnych, kształtowanie wzorców i nawyków aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym. Zadania te realizuje poprzez działalność amatorskich zespołów artystycznych, klubów i kół zainteresowań oraz organizowanie imprez artystycznych, rozrywkowych, wystaw, przeglądów, konkursów itp.

Grzane Wino

Zespół powstał w 2016 roku. Naszym debiutem był występ na eliminacjach do Przeglądu Piosenki Turystycznej "Barwinek" jako zespół MRPP. Eliminacje zawiodły nas do Cisnej na dalszy Etap przeglądu, który połączony był z Festiwalem Natchnieni Bieszczadem. Tu również udało się i w pierwszy dzień Festiwalu, to był piątek, zajęliśmy pierwsze miejsce. Przed festiwalem dołączyli jeszcze inni muzycy Stefan Ryszkowski i Andrzej Zając – harmonijka ustna. Ponieważ skład kolejny raz się zmienił postanowiliśmy zmienić nazwę na bardziej uniwersalną i taka już została - Grzane Wino. W roku 2017 udało nam się wygrać Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej"Natchnieni Bieszczadem", a także zdobyć wyróżnienie na festiwalu "Przy kominku" w Kielcach. Rok 2017 zakończyliśmy w studio, pracując nad płytą "Bieszczady". Współpracujemy od początku istnienia z poetką z Przemyśla - Bożeną Spryńską, która pisze dla nas teksty. W naszych utworach można znaleźć elementy naszych ulubionych gatunków muzycznych z przewagą folku, piosenki turystycznej i poetyckiej.

To miejsce czeka na Ciebie

Nagraj materiał na swoją wymarzoną płytę!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now